preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
   
 
 
 

archiv aktualit

image/jpegPředvánoční trh zaplavily tablety MaxPad7.  Z toho důvodu se pozdržely práce na ostatních aplikacích. Dávalo smysl, aby hardware pro děti obsahoval programy zadarmo. Doopravdy, s každým MaxPadem od GoGenu máte už v základu kompletní balík našich aplikací.
image/jpeg

 $2.99Zatím pouze pro iPad vyšel produkt "Animovaná první pomoc" - Nejlepší aplikace všech dob pro výuku první pomoci pro malé i velké. Desítky kapitol, díky kterým se naučíte poskytovat první pomoc doslova ve všech situacích. Resuscitace, polohování, tepelná poranění, zlomeniny, infarkt a mnoho dalšího. Vše zpracováno zábavnou, animovanou formou.

 $1.99  $1.99vyšel MALÝ ZÁCHRANÁŘ Profesionálně zpracovaný balíček celkem 33 jednotlivých her pro Vaše děti. Vše poutavou a naučnou formou. Osvojí si vědomosti, jak se chovat v různých rizikových situacích a naučí se řešit problémy běžného života.

"Dopravní výchova" na zkoužku obsahuje 20 minut ochutnávky obsahu. V plné verzi naleznete přes hodinu a půl zábavy. Reportáž o projektu na TV Nova zdev České televizi zdeObjevili jsme se v první desítce v AppStore a vyšla nám velká recenze na Applišti.
 image/jpegimage/jpeg

 $2.99
   $2.99

Pracujeme intenzivně na tom, aby všechny kurzy z produkce "Asociace Záchranný kruh" byly převedeny pro tablety.
Plánované datum dokončení převodu dalších kurzů je do prázdnin 2013. Stav výroby můžete sledovat v sekcích tohoto webu, které se věnují každému z nových projektů jednotlivě.
 
© 2009-2019 UčeníBezMučení.cz - Zábavné aplikace pro iPad, iPhone, Android a web | Spravovat obsah